Zaproszenie na XI Zjazd Stowarzyszenia połączony z konferencją pt. „Prawo jako projekt przyszłości”

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa FONTES mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XI Zjeździe Stowarzyszenia, połączonym z konferencją naukową pt. Prawo jako projekt przyszłości, jaka odbędzie się w dniach 17-18 września 2022 r.Uczelni Łazarskiego w Warszawie, przy ul. Świeradowskiej 43. W tym roku konferencja została zaplanowane w trybie stacjonarnym.

Cele naukowe, ramowy program, szczegóły organizacyjne >>

Formularz zgłoszenia udziału >>

Zgłoszenia udziału w Konferencji prosimy przesyłać na główny adres e-mail Stowarzyszenia tj.: fontes@stowarzyszeniefontes.pl, najpóźniej do dnia 30 kwietnia br. w wersji edytowalnej wypełnionego formularzu zgłoszenia zamieszczonego powyżej.

Zapraszam Wszystkich Państwa bardzo serdecznie,

dr hab. Magdalena Gurdek, prof. WSH